• Serdecznie Zapraszamy

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Innowacyjne technologie

  • Wysoka jakość usług

  • Najlepsi producenci

Bramy Garażowe


 Bramy segmentowe górne EURO

 

Najwyższe możliwe bezpieczeństwo (WK2 w standardzie) w połączeniu z optymalnym wykorzystaniem pomieszczenia. Zapewnia najnowocześniejszy system bezpieczeństwa i najwyższy stopień zabezpieczenia biernego. Prosta obsluga oraz wysoka kultura pracy to dodatkowe atuty.

 

Lekkobieżna i cicha, łatwa w obsłudze, trwała, nadzwyczaj bezpieczna, zajmująca mało miejsca i przyjemna dla oka: Bramy segmentowe górne firmy Normstahl oferują Ci prawdziwą jakość życia. Pierwszorzędna synteza innowacyjnej funkcjonalności i nowoczesnej estetyki:

Bramy segmentowe górne otwierają się pionowo do góry - nadają się zatem doskonale do garaży z niewielką ilością miejsca z przodu lub stojących przy drodze.

Dzięki montażowi za ościeżem można wykorzystać prawie całe światło otworu garażowego. Optymalne rozwiązanie również dla większych pojazdów.

Nasze bramy segmentowe górne przeznaczone są do wszystkich możliwych otworów garażowych lub do całkiem indywidualnych rozwiązań architektonicznych - z dużą ilością atrakcyjnego osprzętu nie musisz w niczym ograniczać swej swobody aranżacyjnej.

Brama garażowa - część faktycznego standardu życia.

Bramy segmentowe górne g60

Atrakcyjne wykończenie powierzchni, izolacja 42 mm i innowacyjne rozwiązania służące bezpieczeństwu użytkownika. Brama segmentowa o rewelacyjnym współczynnku jakości do ceny.

Zachwycisz się już od pierwszego wejrzenia. Ponieważ brama garażowa g60 jest atrakcyjna, elegancka i reprezentacyjna. Ale dopiero przyglądając się dokładniej poznasz jej szczególne atuty. Znajdziesz w niej więcej inteligentnych rozwiązań, więcej możliwości wyboru, więcej innowacyjności i lepszą technikę.

Mimo to model g60 nie jest droższy od innych bram garażowych tej klasy.

Bramy segmentowe boczne TOP

Samonośna konstrukcja stalowa lub aluminiowa konstrukcja ramowa, nie zmniejszają wysokości lub szerokości otworu wjazdowego, nie zabierają miejsca za ani przed bramą, niepotrzebne są dodatkowe drzwi w skrzydle bramy, szeroki wybór wykończenia powierzchni, możliwość składania indywidualnych zamówień.

 

Przyjazna dla wszystkich domowników, bardzo wszechstronna i przekonująca zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym: Bramy segmentowe boczne firmy Normstahl są czymś wyjątkowym.

Prowadzone są po łuku w niewielkiej odległości od ściany bocznej garażu. Nie zabierają miejsca za ani przed bramą, nie zmniejszają wysokości ani szerokości otworu wjazdowego.

Nawet dzieci mogą z łatwością odsunąć bramę na bok. Pomocnicze drzwi w skrzydle bramy są niepotrzebne. Dzięki łożyskowanym rolkom jezdnym brama otwiera się i zamyka niezwykle cicho.

Bramy segmentowe boczne nadają się do każdego typu garażu. Firma Normstahl oferuje ciekawe i indywidualne rozwiązania do każdego otworu garażowego: konwencjonalnych w kształcie prostokąta, ale też zakończonych pełnym lub częściowym łukiem.